Popularność prysznica w łazience

Prysznic na wymiar to jeden z najnowszych wynalazków jakie możemy zaobserwować na polskim jak również europejskim rynku. Obecnie są one bardzo popularne i bardzo często zamawiane przez konsumentów. Dlaczego tak się dzieje?

Jest to spowodowane tym im większość z nas posiada zazwyczaj łazienki o niewielkich rozmiarach i często gotowe kabiny jakie oferowane są w supermarketach budowlanych nie spełniają naszych oczekiwań pod względem kształtu i rozmiaru.

Zabudowy prysznicowe na wymiar są wiec bardzo ciekawym rozwiązaniem. Po pierwsze możemy sami zaprojektować sobie kształt naszej kabiny, dobrać odpowiednią kolorystykę przeszklenia i określić jaka bateria ma być w niej zastosowana. Taki rodzaj wyposażenia jest bardzo popularny, już nie tylko w większych miastach jak Wrocław.

Maksymalne wykorzystanie łazienki

Zaletą jaką posiada prysznic na wymiar  jest możliwie jak najlepsze wykorzystanie powierzchni tak, aby idealnie ona komponowała się z resztą. Często zdarza się tak, a w szczególnościach w blokach wielorodzinnych, że łazienki maja bardzo małą powierzchnie i nie ma jakichkolwiek szans na to, żeby wstawić w nich wannę i pozostaje nam tylko możliwość montażu kabiny prysznicowej.

Większość oferowanych gotowych kabin nie spełnia naszych oczekiwać pod względem kształtu i odpowiednich wymiarów i wtedy można zastosować te na wymiar. Poprzez odpowiednie zwymiarowanie powierzchni jaką mamy do dyspozycji dla naszej kabiny możemy odpowiednio dobrać jej parametry tak, aby idealnie dopasować i dostosować ją do naszych indywidualnych potrzeb. Zabudowy prysznicowe na wymiar nie są droższe od gotowych kabin, dlatego warto zastanowić się nad ich zakupem podczas urządzania naszych łazienek.

 

Źródło: Glastech.pl/zbudowy-prysznicowe-i-lustra

FacebookTwitterVimeoShare to Stumble UponMore...