Kiedy dowiemy się, że będziemy rodzicami pewnie w wielu przypadkach skaczemy z radości. Kiedy jednak emocje nieco opadną zaczynamy zastanawiać się, co musimy kupić dla naszego malucha. Co jednak w sytuacji, kiedy na świat maja przyjść bliźnięta? Czy kupno akcesoriów dla niemowląt, przeznaczonych właśnie dla większej ilości dzieci nie będzie problemem?

Oczywiście, że nie. W dzisiejszych czasach większość producentów oferuje przedmioty dla bliźniaków, czy trojaczków. Sytuacja ta dotyczy między innymi wózków dziecięcych, czy też akcesoriów do nich, jak na przykład pościel do wózka dla noworodka. Dlatego też postanowiliśmy poświecić chwilę i krótko scharakteryzować wózek BabyActive Twinni.

Jego główne cechy to:
– wózek spacerowy z podwójnym nosidłem
– amortyzowana tylna oś
– skrętne przednie koła z możliwością zablokowania
– pojemny i praktyczny kosz na spodzie wózka
– wygodna gondola, możliwość zamontowania samochodowych fotelików
– praktyczny plecak z przewijakiem
– pompowane koła zwiększające komfort

Wózek Babyactive Twinni posiada:
– dwie wyjmowane gondole
– duży, pojemny, praktyczny kosz
– 5 punktowe szelki bezpieczeństwa
– dwa miękkie materacyki
– dwa pokrowce na nóżki
– torbę na rączce
– folia przeciwdeszczowa

Widać więc na przykładzie tego wózka, że produkty dedykowane dla bliźniąt są wygodne, praktyczne i bezpieczne. Również ich dostępność oraz ceny nie będą stanowić większego problemu.  Jak twierdzą ich producenci, niemal w niczym nie ustępują pojedynczym, tradycyjnym wózkom. Również pościel do wózka dziecięcego występuje w wielu odmianach i rodzajach. Możemy znaleźć pościel do wózka głębokiego, czy pościel do wózka z wypełnieniem wyjmowanym lub nie. Możemy także wybrać materiał. Dostępne na rynku tkaniny to: bawełna, satyna, flanela, czy choćby welur.

 

 

FacebookTwitterVimeoShare to Stumble UponMore...