Opatentowana budowa innowacyjnej butelki do karmienia Nanobébé sprawia, że proces podawania dziecku mleka jest maksymalnie zbliżony do karmienia piersią. Dzieje się tak ze względu na kształt butelki, która do złudzenia przypomina kobiecą pierś. Prócz tego jest ona wyposażona w zaawansowany system antykolkowy, który dzięki odprowadzaniu powietrza przez dwa otwory wentylacyjne zmniejsza ryzyko wystąpienia u niemowląt tej przykrej dolegliwości.

Butelka do karmienia antykolkowa Nanobébé – wygoda i komfort w jednym

Ponieważ w żywności przechowywanej w temperaturze pokojowej szybko mogą namnażać się groźne dla zdrowia bakterie, niezwykle ważne jest schłodzenie odciągniętego pokarmu jak najszybciej. Dzięki konstrukcji butelki Nanobébé pokarm rozprzestrzenia się na ściankach cienkimi warstwami, dzięki czemu ulega on schłodzeniu nawet 3 razy szybciej niż w tradycyjnej butelce.

Podobnie wygląda sprawa z podgrzewaniem mleka, co pozwala uniknąć utraty wielu cennych wartości odżywczych spowodowanych zbyt długiemu poddawaniu pokarmu działaniu wysokiej temperatury.

Do każdej butelki dodawany jest specjalny adapter do laktatora, co pozwala odciągać pokarm bezpośrednio do butelki przy pomocy większości laktatorów dostępnych na rynku. Dzięki oryginalnej konstrukcji butelki te można przechowywać ustawione jedna na drugiej w stos, dzięki czemu w szafce kuchennej czy lodówce zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Każda butelka zawiera także dedykowaną zakrętkę co chroni przed rozlaniem się zawartości. Przed myciem butelkę w kolei można rozłożyć, co umożliwi jej dokładne czyszczenie i zachowanie higieny, co w przypadku karmienia niemowląt jest niezwykle ważne.

Nanobébé wspiera samodzielność dziecka już od pierwszych miesięcy

Kształt kopuły oraz wklęsła podstawa butelki antykolkowej idealnie pasuje do niemowlęcych rączek, dzięki czemu już kilkumiesięczne dziecko będzie mogło wygodnie trzymać ją w dłoni i podejmować pierwsze samodzielne próby picia mleka.

Fakt ten nie tylko znacznie ułatwi opiekę nad maluchem rodzicom, ale także w znaczący sposób wpłynie na poczucie sprawczości u dziecka pomagając mu budować pewność siebie już od pierwszych miesięcy.

Butelka do karmienia antykolkowa – przeczytaj więcej na: https://www.nanobebe.pl/butelka

FacebookTwitterVimeoShare to Stumble UponMore...