Każdy rodzic wie, że we wczesnych latach życia dziecka każda godzina snu jest na wagę złota. Przespana bez problemu noc to dla rodzica prawdziwa nagroda, a wypoczęty maluch jest o wiele szczęśliwszy. Dużą rolę w jakości snu odgrywa wyposażenie łóżeczka dziecięcego. Coraz częściej odchodzi się od standardowo do tej pory wybieranych kołderek i kocyków, nie tylko ze względu na wygodę, ale także bezpieczeństwo. Producenci oferują wiele rozwiązań, ale które jest najlepsze?

Śpiworek dla dziecka – fenomen ostatnich lat

Śpiworki stały się bardzo popularnym wyborem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Mają wiele zalet i są bezpieczne w użyciu. Podczas dokonywania wyboru, należy wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby dziecka, ale też przede wszystkim wiek malucha.

Śpiworek do spania dla rocznego dziecka to idealne rozwiązanie. Po skończeniu pierwszego roku życia dziecko staje się niezwykle ruchliwe co nierzadko wpływa na jakość i komfort snu. Podczas gdy kocyk czy kołdra mogą się zsuwać podczas drzemki, śpiworek gwarantuje ciepło jednocześnie nie ograniczając ruchu rąk malucha. Zaopatrzone w wygodny suwak śpiworki mogą posłużyć nie tylko w domu, ale zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nie zajmują dużo miejsca więc łatwo zabrać je ze sobą planując wyjście z maluchem.

Śpiworki do spania – najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Bezpieczeństwo dziecka to najważniejszy czynnik, który rodzic bierze pod uwagę niezależnie od sytuacji. Zdrowy i bezpieczny sen to priorytet. Ważne, żeby wybrane wyposażenie łóżeczka nie stanowiło najmniejszego zagrożenia a także nie zaburzało cyrkulacji powietrza. Minimalizm jest tutaj kluczem do sukcesu. Podczas gdy wieloczęściowe zestawy dziecięcej pościeli świetnie prezentują się wizualnie nie zawsze gwarantują pełne bezpieczeństwo.

W tym przypadku śpiworek jest idealnym rozwiązaniem. Prosty, estetyczny krój zapewnia pełną wygodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy rodzic będzie spał spokojnie wiedząc, że dziecko ma zapewnione możliwie najlepsze warunki. Dostępnych jest wiele rozmiarów i modeli, warto zajrzeć na stronę www.lovetodream.pl i zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

FacebookTwitterVimeoShare to Stumble UponMore...