Foteliki samochodowe są stworzone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecku w trackie jazdy. Produkty, które posiadają wysokie oparcie, są stworzone z myślą o ostatnim etapie, na którym dziecko musi jeszcze jeździć w foteliki samochodowym. Przewidywany okres użytkowania tego typu fotelików przypada na okres między 4, a 12 rokiem życia. Takie foteliki są przystosowane także do dzieci, które ważą od 15 do 36 kilogramów. Z pomocą takiego fotelika dziecko może podróżować przodem do kierunku jazdy. Jeżeli chodzi natomiast o wzrost dziecka, to tutaj zakres wynosi od 100, do 150 centymetrów. Jak wiec widać foteliki tego typu mogą służyć przez dość długo okres czasu, dlatego muszą być wygodne i solidnie wykonane, by sprostać wymaganiom młodych pasażerów.

Foteliki samochodowe do 36 kg od BeSafe

BeSafe to firma, która specjalizuje się w produkowaniu różnego rodzaju fotelików do samochodów. Wieloletnie doświadczenie tej firmy pozwoliło stworzyć niezawodne foteliki samochodowe do 36 kg. Mowa tutaj konkretnie modelach iZi Flex FIX i-Size oraz iZi Flex S FIX. Obydwa modele łączą ze sobą najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz komfortu. Dodatkowo konstrukcja fotelików została tak przemyślana, aby ich montaż i dopasowanie było banalnie proste.

Fotelik przodem do kierunku jazdy – bezpieczeństwo i komfort

Fotelik przodem do kierunku jazdy od firmy BeSafe (zobacz) został tak zaprojektowany, by być maksymalnie bezpiecznym produktem. Z tego względu zrezygnowano z podłokietników, które mogą prowadzić w skrajnych przypadkach do uszkodzeń jamy brzusznej. Foteliki zostały wyposażone także w specjalne blokady, które znajdują się w przedniej części. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu został wyeliminowany problem ze wpinaniem w złącza ISOfix.

Aby zapewnić najwyższy komfort dziecku, foteliki te posiadają zagłówki, które można regulować na wielu różnych pozycjach. Sama budowa zagłówka została tak opracowana, by wspierać głowę dziecka, w momencie kiedy zaśnie. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być pewni, że nasz maluch bezpiecznie będzie podróżował w samochodzie. Foteliki posiadają także specjalny uchwyt, który został stworzony, aby ułatwiać transport.

FacebookTwitterVimeoShare to Stumble UponMore...