W przypadku urządzeń przyjaznych mieszkaniu należy zwrócić uwagę na wygodne, jedno- i jednostanowiskowe elementy kuchenne, takie jak sokowirówki, frytkownice i tostery. Te praktyczne, pozbawione paniki narzędzia są idealne, jeśli słowo „domowej roboty” wbije Ci się w serce, albo jesteś kimś, kto zawsze proponował przyniesienie kubków i lodu do garnków. Zobacz jakie produkty mogą się przydać.

Gadżety do kuchni ułatwiające gotowanie.

Małe akcesoria kuchenne stanowią zachętę do pozostania produktywnymi i przynoszenia radości do posiłków. Możesz wrzucić te wszystkie suche towary gotowe do kwarantanny do wolnowaru, aby uzyskać ogromną pomoc w postaci pocieszającego chili lub pieczeni w garnku. Możesz też rozpocząć każdy poranek z optymizmem, mieszając orzeźwiający smoothie. Specjalne akcesoria kuchenne, takie jak gofrownica czy parowar, są zawsze łatwe w użyciu, gdy Twój poziom umiejętności jest niski.

Użyteczne akcesoria kuchenne czyli zastawa.

Zestaw naczyń kuchennych i zestaw narzędzi do gadżetów kuchennych to szybkie i proste rozwiązanie, które pozwoli Ci uwzględnić w kwarantannie wszystkie niezbędne elementy. W ten sposób nie zostaniesz zaskoczony, gdy będziesz potrzebował durszlaka lub otwieracza do puszek. Tańszą alternatywą są patelnie, garnki i blacha do pieczenia. W przypadku krótkotrwałych kulinarnych przygód, patelnie z folii aluminiowej są wystarczająco duże na sterty jedzenia i można je później wyrzucić, aby uniknąć sprzątania. Nóż szefa kuchni, deska do krojenia i kubki z miarką pokryją większość przygotowań.

 

Źródło: Abc-Agd.pl – wyposażenie do domu

Gadżety do domu na ogród.

Podczas gdy będziesz chciał mieć mnóstwo obfitych, smacznych potraw, które wzmocnią Twój system odpornościowy – pieczone smakołyki są równie ważne. Od foremek do babeczek po tortownice, nie zapomnij o zestawie naczyń do pieczenia i gadżetach do kuchni, które pomogą odżywić Twoją duszę podczas tego długiego pobytu w domu. Pieczenie to również zabawna, interaktywna działalność edukacyjna mająca na celu zapewnienie rozrywki dzieciom poddanym kwarantannie.

Dla niektórych z nas wędzone i zwęglane są jedynymi smakami, które jesteśmy w stanie stworzyć. Ale dla innych jest to forma sztuki. Jeśli jesteś mistrzem grillowania lub masz nadzieję, że nim będziesz, gotowanie na świeżym powietrzu jest doświadczeniem, które pozwala Ci cieszyć się na świeżym powietrzu, jednocześnie ćwicząc dystans społeczny.
Bez względu na to, czy grillujesz hamburgery na balkonie, pieczesz ognisko lub instalujesz luksusowy zewnętrzny piec do pizzy na tylnym patio, istnieją duże możliwości dla kuchni zewnętrznych. Poświęć trochę czasu na wybór oferty, a trafisz na odpowiednie gadżety do kuchni.

FacebookTwitterVimeoShare to Stumble UponMore...